Середа, 29 Червня, 2022

Команда В. Зеленського в Маріуполі

Команда Президента України відкрила офіс і в нашому місті. Завдяки цьому містяни зможуть зв’язуватися зі «Слугами народу» не тільки в режимі «онлайн», але і в реальному житті. Детальніше про подію та представників від Зе!команди розповість Mariupol-yes.

Офіс Зе!команди

В нашому місті відкрився офіс Зе!команди, він знаходиться за адресою проспект Нахимова, 33. Містяни мають змогу приходити кожного дня з 9:00 до 19:00. Команда «Слуги народу» наголошує на тому, що їм потрібні ваші ідеї. У випадку виникнення труднощів, також можна звертатися в офіс, адже це офіційне представництво.

Кандидати-мажоритарники

25 жовтня в усіх куточках України відбудуться місцеві вибори, де жителі матимуть змогу обрати міського голову. Команда «Слуги народу» представила своїх кандидатів. На виборах у Верховну Раду України на 57 та 58 округах в Маріуполі були представлені:

  1. голова Талаковської сільської ради В’ячеслав Салгалов;
  2. молодий підприємець Віктор Романюк.

Для жителів Маріуполя це не «медійні», непізнавані особи, тому кандидати розповіли коротко про себе.

Віктор Романюк

Відомо, що молодий підприємець не є публічною фігурою. Йому 32 роки, відомо, що народився чоловік в невеликому поселенні Нікольському. Все життя Віктор Романюк прожив в Маріуполі, а його бізнес тісно пов’язаний з ІТ-технологіями. Його підприємство спеціалізується на контролі доступу до підприємств. На виборчому окрузі №58 в Центральному та Приморському районі він представляє команду Президента України.

Сам виборець коментує це наступним чином. За словами Віктора Романюка, він не є політиком, чи депутатом. Він не представник влади, але він проста людина, котра втомилася і хоче змін. Він прийняв для себе рішення стати депутатом через можливості, адже Володимир Зеленський дає дорогу всім. Кожний може прийти, довести щирість своїх намірів, бажання змінювати країну в кращу сторону.

Віктор Романюк розповів, що мріє працювати на благо країни, щоб його сім’я, його син не думав про далекі заробітки, а хотів працювати в своїй країні за достойну заробітну плату. Проблеми, котрі варто в першу чергу вирішити в Маріуполі, за словами Віктора Романюка, це погана екологія, високі тарифи та низькі заробітні плати.

  1. Маріуполь не можна назвати найбільш туристичним містом в Європі, але він славиться іншим – найбільшим кладовищем. Прийшовши у Верховну Раду, як наголошує кандидат, він займеться екологією. Це першочергова проблема, котру варто негайно вирішувати.
  2. Низькі заробітні плати є реальною проблемою, причиною, чому українці масово виїжджають шукати «кращого життя» за межами країни. Віктор Романюк планує працювати над тим, щоб іноземні підприємства, котрі торгують на експорт, платили європейську заробітну плату.
  3. Щодо високих тарифів, то можна відмітити наступне. Президент України подав законопроект про відміну Роттердам плюс. Ніхто його не підтримав, але Віктор Романюк це зробить.

В’ячеслав Салгалов

Містянам відомий даний кандидат. Він народився в поселенні Талаковка, де і досі проживає. В 2015 році він очолив прифронтове поселення, взяв відповідальність, з чим успішно впорався. Наразі В’ячеслав Салгалов представляє Зе!команду на 57 виборчому окрузі.

Своїм основним завданням він вважає зробити все можливе для того, щоб настав мир. За його словами, ця ціль реальна, якщо є Президент та молода команда, котра йому допомагає. Вони є одним цілим, котрі дивляться в один бік, мають спільну мету, завдання, переконання та слідують ним.

Представник «Слуги народу» також підкреслив важливість боротьби за чисту екологію в місті. Він підтримав попередника в необхідності підвищення заробітних плат, та пенсій в тому числі. Жителі Маріуполя мають жити достойно, тому В’ячеслав Салганов переконаний, що нова команда зможе зробити чимало кроків в правильний бік.

Думки жителів Маріуполя

Жителів Маріуполя цікавить питання депутатської недоторканності, чи команда Президента України зможе зняти недоторканність. Депутат є звичайним громадянином, котрий не має порушувати закони, тоді, відповідно, недоторканність йому буде ні до чого.

Зе!депутати готові об’єднуватися з тими, хто поділяє їх позицію. Чоловіки переконані, що для процвітання країни необхідні дії, саме тому доречним та вдалим рішенням стане об’єднання зусиль. Разом можна змінити життя українців на краще.

Голова Талаковської сільської ради В’ячеслав Салгалов та молодий підприємець Віктор Романюк погоджуються, що можливо в силу молодості їм буде важко. Але вони готові прислухатися до думки громадян, до їх побажань, готові слухати критику, виправлятися. Виборці прагнуть змінити на краще країну. Кандидати від партії Президента України переконані, що в них це вийде.

«Слуга народу»

Українці добре знайомі з даною політичною партією. Вона створена в першу чергу для того, щоб змінити країну на краще. Після перемоги Володимира Зеленського, настав час для другого кроку – створення потужної, надійної команди однодумців. Саме таких амбіційних, ідейних людей обирають в команду Президента України.

Друга хвиля – це приведення до парламенту чесних, порядних людей, котрі готові служити народу, простим громадянам, робити все задля їх блага. Третя хвиля полягає в формуванні професійного уряду народної довіри, котрий зможе перезавантажити систему. Володимир Зеленський звертається до кожного громадянина. Якщо ти готовий змінювати стару систему, працювати на благо країни, підтримувати ідеологію, направлення та принципи Зе!команди, тоді варто спробувати свої сили.

Дана політична сила для порядних і чесних людей, котрі прагнуть служити народу та відстоювати його інтереси. Всі їх кроки направлені на здійснення головної мети – побудова країни, в якій хочеться жити. Цінності Зе!команди полягають в тому, щоб зробити українців рівними перед законом. Народні депутати мають бути відповідальними, а корупціонери – покарані. Діяльність команди є максимально прозорою, вони є відкритими до народу. До цінностей «Слуги народу» відносять також чесність та людяність.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here