Понеділок, 4 Липня, 2022

Міський голова Маріуполя Бойченко Вадим: що відомо про мера

Його часто відносять до одного з кращих мерів України, адже він не просто став міським головою в складний для Маріуполя час, він зробив великий внесок в його розвиток. Детальніше про діючого мера міста Вадима Бойченко розповість Mariupol-yes.

Вадим Бойченко

Мер Маріуполя народився та виріс в цьому місці. Сам він неодноразово говорив, що ставиться до нього більше, ніж просто до міста. В другому пологовому відділенні він народився, а в парку «Веселка» проходило його дитинство. Юність, перше кохання, навчання, диплом, подружнє життя, народження двох дітей – все тут, в Маріуполі.

Цікаво, що першу вищу освіту Вадим Бойченко також отримав тут, після чого настав час для роботи. Майбутній міський голова Маріуполя пішов на завод працювати простим слюсарем тепловозів. Він закінчив Приазовський державний університет в 2001 році, Донецький національний університет в 2015 році. Цікаво, що мер Маріуполя навчався у французькій бізнес-школі INSEAD.

Маріупольський міський голова прийшов до влади 15 грудня 2015 року.

Населення міста

Поринувши в історичний екскурс міста, можна відмітити кількість населення – близько 750 тисяч осіб. Мер міста ділиться планами – створення разом з міжнародними партнерами великого, інтерактивного музею, котрий буде цікавим як для жителів міста, так і для його гостей.

В такому музеї буде прослідковуватися зміна культури, він підкреслить багатогранну історію міста – «Порт культур». Історично склалося, що Маріуполь завжди був містом, куди люди приїжджали та їхали. Постійно відбувалася міграція.

Місто досить багате історично, адже тут є поховання скіфів, на землях були сармати, навіть перше поселення козаків. Місто пишається своєю назвою.

Містян у сучасному Маріуполі 460 тисяч осіб, кількість населення незмінно росте, адже додалися переселенці з Єнакієвого, Макіївки та Донецька (близько 110 тисяч осіб). Мер міста зазначає, що всі вони є також частиною історії, культури.

Вадим Бойченко додає, що місто Маріуполь змінюється, додаються нові сквери та парки. Мер міста вважає, що в цьому є його заслуга, адже люди, приїжджаючи сюди, бачать європейське місто. Керівники, команда професіоналів зробила все для того, щоб містяни насолоджувалися проживанням в Маріуполі.

В ці особливі для країни дні, Маріуполь може стати «вітриною відновленого українського Донбасу». Мер міста переконаний, що це можливо.

Вадим Бойченко є міським головою свого рідного міста. Він щиро його любить та прагне робити краще. Сам мер впевнений, що Маріуполь розкрив його потенціал, саме тут він став «людиною». Він переконаний, що маріупольці є особливими, працьовитими та багатогранними, чесними та порядними людьми. Населення Маріуполя змогло вистояти, показати себе гідно, з кращого боку у важкі 2014-2015 роки. Саме в той період важливою була позиція, а народ зміг її показати.

Тож Вадим Бойченко щиро радіє, що він, жителі міста змогли відстояти своє право жити в українському Маріуполі. Він пишається, що є їх міським головою, разом з командою працює на результат – бажання створити нове, сучасне європейське місто Маріуполь.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here