Неділя, 22 Травня, 2022

Читаємо новини правильно: короткий лікнеп від Вести юа

Читати новини та активно обговорювати їх – саме такий тренд стає все популярнішим у нашій країні. Напевно, кожен може згадати публічно висміяних “вірусологів” (у той момент, коли вибухнула епідемія коронавірусу), “сходознавців” (коли почалася евакуація в Афганістані), “фахівців” по Казахстану та інших “великих професіоналів”. На цьому інформаційному тлі просто тонуть скромніші новини Бердянська чи іншого міста України.

Проте є в країні й ті, кого якраз більше цікавлять новини Маріуполя, новини бердянська, пригоди на вулицях рідних міст та сіл, а також розважальний контент із усіх куточків світу. Для таких захоплених читачів свої сторінки відкриває видання Вести Юа.

Новини для вас

Чим же вигідно відрізняється це видання від багатьох мережевих конкурентів по всій країні, і чому люди в усіх куточках України з таким захопленням читають його? Насамперед, необхідно сказати, що Вести юа – це:

  • найактуальніші події та найсвіжіші новини – ви дізнаватиметеся про все першим;
  • найкращі автори та найтоповіші теми – читайте тільки про те, що вам цікаво по життю;
  • безліч як серйозних аналітичних матеріалів, так і розважального контенту на будь-який смак – знайомтеся з гороскопами, новинами зі світу моди та шоу-бізнесу, дізнавайтеся новини медицини та науки, цікавтеся сучасними автомобілями та підкоренням космосу;
  • регіональна тематика (тобто новини про ваш населений пункт) та всеукраїнські сенсації – прямо у вашому телефоні;
  • найактуальніше з-за кордону – жодна подія не вкриється від пильного ока кореспондентів видання Вести Юа;
  • адаптація сайту під читання з екрану смартфона – читайте зручно в  транспорті, по дорозі на роботу, під час відпочинку, в кафе – скрізь;
  • лише перевірені факти та коментарі від кваліфікованих експертів;
  • зручне структурування матеріалу – топові теми винесені на головну сторінку сайту: читайте швидко та із задоволенням;
  • підкасти, тести, детальні розбори популярних тем та матеріалів – завжди доступні для вас;
  • сенсаційні знижки від сайту Вести та партнерів – приєднуйтесь до команди кращих.

Новини без каверзи

Новини не завжди і зовсім не однаково корисні. Слід зазначити той факт, що безліч новинних ресурсів дещо зловживають своєю владою над читачем і тому дозволяють собі поміщати на перших сторінках своїх видань “сенсаційні” заголовки та гучні викриття. Проте насправді майже завжди виявляється, що ця майстерність заголовка, яку продемонстрував журналіст, насправді не має практично нічого спільного з реальним станом справ. Постійні читачі сайту Вести юа можуть, однак, відзначити той факт, що їх улюблений ресурс вважає за краще публікувати лише перевірені факти та уникати фейкової інформації. Це значно підвищує довіру читачів до ресурсу та сприяє його повсюдній популярності. Девізом видання Вести є створення якісного інформаційного продукту – доказового в усіх відношеннях контенту, який абсолютно точно знайде своїх читачів та шанувальників. У Маріуполі працює зовсім небагато регіональних ЗМІ, і лише одиниці з них готові відповідально заявити, що створюють просунутий контент. Вести – одне з них.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here