Четвер, 11 Серпня, 2022

У Маріуполі зустріли “потяг єдності”. Хто підписав прапор?

У четвер о 17:30 до Маріуполя приїхав поїзд з Рахова, що в Закарпатській області. В День Єднання, 16 лютого, акцію запустили залізничники. Вони провезли державний прапор усією Україною. На кожній зупинці його виносили, аби українці могли залишити свої підписи та побажання на прапорі. Більш детально про цю подію в матеріалі mariupol-yes.

Кінцева зупинка потяга – залізнична станція у Маріуполі. Він був в дорозі близько 30 годин. Державний прапор провезли через 12 областей. 

У Маріуполі потяг зустріли містяни, представники муніципалітету, обласної адміністрації. Було чимало журналістів, серед них – і іноземні ЗМІ, та правоохоронці. Приїхав поїзд під гімн України та вигуки зустрічаючих. В першу чергу з потяга винесли прапор і його підписали спочатку чиновники, потім всі інші. 

«Ми прийшли з колективом Маріупольської районної адміністрації. Ми підтримуємо своїх військових і хочемо, щоби на нашій землі був мир», – розповіла учасниця акції Віра. 

Усього «потяг єдності» зробив 15 зупинок. У Маріуполі на ньому вже майже не було місця для підписів. 

«Тільки в єдиній державі ми можемо розвиватися та змінювати наше життя. І Маріуполь охоче долучився до такої акції. Ми – єдині з усією країною», – наголосив перший заступник міського голови Маріуполя Сергій Захаров.

На пероні захід тривав близько 20 хвилин. Після цього прапор забрали, а потяг поїхав. Акція на цьому не закінчилася. Стяг мають передати морякам, які перевезуть його до Одеси. А звідти він знову на потязі поїде до столиці. Його передадуть Президенту Україні Володимиру Зеленському.  

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here