П’ятниця, 20 Травня, 2022

Нова політична сила «Блок Вадима Бойченко»

Це перша маріупольська партія міського голови, котра має на меті розвиток. «Блок Вадима Бойченко» бере на себе відповідальність в першу чергу за Стратегічний розвиток міста до 2030 року. Детальніше про цілі, стратегію та плани розповість Mariupol-yes.

Мета партії

Міський голова зазначає, що головною метою ціллю партії є зміна міста на краще. Команда «Блоку Вадима Бойченко» прагне реалізувати в життя задумане, всі заплановані проекти мають бути втілені в життя. Серед них особливе місце займає транспортна розв’язка, сімейний парк імені Гурова, створення аквапарку в Приморському районі, будівництво заводу по очищенню води. До перспективних проектів відносять також створення «Меріленду», Лівобережної та Центральної набережної.

В команду «Блока Вадима Бойченко» приєдналися різні в плані професії, виду діяльності люди. Партія та її лідер переконані, що зможуть сформувати та реалізувати Стратегію розвитку Маріуполя до 2030 року.

Мер міста переконаний, що головна перевага партії в тому, що представники живуть в Маріуполі. Саме тому учасники політичного руху будуть приймати рішення, орієнтовані на інтереси жителів міста. До партії можна приєднатися, міський голова зазначає, що завжди радий буде бачити в своїх рядах мотивованих та небайдужих людей.

Напрацювання

Жителі Маріуполя за 5 років керівництва Вадима Бойченко побачили, що обіцяне потроху реалізується, це заслуговує на повагу. Варто відзначити, що Маріуполь є великим будівництвом. Адже за 2016-2020 роки було побудовано 50 кілометрів нової дороги. 2020 рік на цьому не закривається, планується продовження будівництва.

Відомо, що за час керівництва Вадима Бойченко замінено понад 200 кілометрів труб. Також в міській владі виділили кошти на будівництво затишних дворів. Маріуполь є дійсно унікальним містом, адже виходячи з будинку, бачиш зелень, газони, рослини, альтанки. Все створює приємну атмосферу. Якщо раніше містянам не було куди виходити, щоб відпочити, то ситуація змінилася.

Підсумовуючи, варто відзначити, що за 2016-2020 роки створено близько 250 затишних дворів, планується додати ще 130. Причому, благоустроєм займається ОСББ, а міська рада підтримує житловий фонд. Щороку керівництво Маріуполя підтримує проекти, виділяючи 250 мільйонів гривень на них. За словами мера, міська рада виділяє кошти, а люди обирають підрядника, керують долею цих грошей. Мова йде про суспільний бюджет, котрий населення бере в управління.

Також чимало «хрущовок» в Маріуполі реконструюють, а аварійні будинки зносять. Передбачені плани забудови разом з компанією «Метінвест». В місті Маріуполі, за попередніми планами, має бути побудований перший в Україні сталевий дім. Такого досвіду в нашій країні немає, але проект готовий, як і кошторисна документація. Мер міста переконаний, що все вийде.

Мер міста довів за роки свого правління відданість місту, його жителям. Він завжди орієнтується на інтереси містян.

Партія мера міста «Блок Вадима Бойченко» є особливим об’єднанням, його учасників поєднує головне – праця задля розвитку Маріуполя. Сам міський голова зазначає, що в блок входить його команда, котра буде приймати рішення, як і він, виключно на благо та в інтересах містян.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here