Четвер, 11 Серпня, 2022

Олександр Кривошапко виступить в Маріуполі на підтримку кандидата від ОПЗЖ

Відомий український артист, переможець телевізійного шоу Х-фактор, родом з Маріуполя анонсував на своїх сторінках в соціальних мережах концерт у рідному місті на підтримку одного з кандидатів в мери Маріуполя Володимира Клименка – представника Опозиційною платформи «За життя», пише mariupol-yes.com.ua.

Користувачі обрушилися обуренням в коментарях на такого роду передвиборну агітацію в умовах пандемії і «помаранчевої» зони небезпеки, введеної в місті. Але організатори запевнили, що під час концерту будуть дотримані всі запобіжні заходи.

Концерт планується сьогодні, 22 жовтня о 16:00 на відкритому повітрі, на площі біля спортивного комплексу «Іллічівець» і він буде завершувати автопробіг активістів, і прихильників партії. Ймовірно слухачі будуть знаходиться в автомобілях.

Сам же артист відзначив, що даним вчинком він, в першу чергу, підтримує сестру (прим. – Бодня Ірина). 

Нагадаємо, що з 19 жовтня в Маріуполі була введена «помаранчева» карантинна зона, яка передбачає заборону на масові заходи більше 20 чоловік з обов’язковим  дотриманням соціальної дистанції і наявності захисних масок в учасників.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here