П’ятниця, 20 Травня, 2022

Маріуполь – рідне місто Вадима Бойченка

Вадим Бойченко народився в ньому, Маріуполь – це місто, де він став «людиною». Саме такої думки притримується діючий міський голова. Детальніше про улюблені місця, стратегічний план розвитку міста розповість Mariupol-yes.

Стратегія розвитку

Мер міста особливо любить парк, де виріс, бо саме там він гуляв в дитинстві разом з бабусею. Мова йде про парк «Веселка». Але в Маріуполі є дійсно чимало красивих місць, котрі варто відвідати містянам, гостям.

Команда міського голови визначилася з ефективною стратегією розвитку. Причому, за словами Вадима Бойченко, це не просто документ. Це в першу чергу виклик. Мер міста ділиться, що його неодноразово запитували про те, навіщо йому все це. Але з часом відповідь не змінюється, він прагне змінити своє рідне місто, зробивши його кращим. Тож на стратегію розвитку він дивиться як на чіткий перелік пунктів, котрі обов’язково будуть виконані.

Варто озвучити, що в даній стратегії розвитку прописано.

Самодостатні райони міста

Кожен район самодостатній, в кожному куточку міста має бути своя унікальність, «родзинка». Якщо говорити про Лівий берег, то це парк «Веселка». Він вже заграв новими фарбами, оновився. Мінікопія Кекенгофа, котра складається з 240 тисяч тюльпанів та нарцисів, бульбових рослин. Мер міста зазначає, що це найвіддаленіший район міста, але сюди хочеться приїжджати, щоб поглянути на красу.

За чотири місяці, за словами Вадима Бойченко, в центрі міста зробили по-справжньому унікальний парк. Є певна схожість із Лондон-парком.

Також завдяки втіленню стратегії розвитку міста, в місті Маріуполі з’явилося 17 кілометрів поливного газону. Варто відмітити також появу європейської площі з потужним фонтаном. Він грає звуковими променями, присутня світлова підсвітка. Для жителів Маріуполя, як і для гостей міста, це справжні емоції, музичне супроводження лише підсилює ефект.

Планується, що парк, котрий буде розташований у Кальміуському районі, площею в 56 гектарів, буде більший, яскравіший, ніж парк ім. Горького у Харкові. Мер міста ділиться планами, адже даний проект є досить амбіційним та перспективним. Вадим Бойченко розповідає, що парк буде поділений на декілька зон, що досить добре для відпочиваючих. Наприклад, не потрібно більше виїжджати за місто, адже буде в парку створена зона барбекю. Окрім цього, в парку будуть створені всі умови для комфортного відпочинку з сім’єю, чи з компанією друзів.

Окремо мер міста відмічає Приморський район, наголошуючи на тому, що майбутнє його команда бачить біля моря. Вадим Бойко говорить: «Якір – це не просто якір, а сенс міста Маріуполя». Він має на увазі, що якір – це символ моря та життя. Тож в цьому напрямку варто розвиватися, плани, варіанти вже обговорюються.

Мер міста чимало зробив та робить для свого міста. Він неодноразово підкреслював любов до Маріуполя, адже тут він народився та зростав. Містяни бачать не на словах, а на реальних діях, як змінюється їх місто на краще. Вадим Бойченко переконаний, що це тільки початок.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here