Четвер, 11 Серпня, 2022

Передвиборча політика міських голів Маріуполя: особливості, коротко про головне

Більше 53% жителів Маріуполя запитали, за кого вони б віддали свої голоси на місцевих виборах 2020 року. Більшість однозначно відповіла про готовність приймати участь в голосуванні, в обов’язковій явці. Детальніше про попередні результати та передвиборчу політику в місті розповість Mariupol-yes.

Результати попереднього опитування

Близько 10% не змогли досі визначитися з кандидатом, котрий їм припав до душі, виборчу програму котрого вони розділяють. Найбільшу кількість голосів, а це 39,2% жителі Маріуполя готові віддати за нову політичну силу «Блок Бойченко». На другій позиції знаходиться ОПЗЖ (26,7%), а партія Президента України «Слуга народу» займає третє місце, адже за неї готові поки голосувати 9,7% містян. Четверту та п’яту позицію розділили відповідно Партія Шарія (7,4%) та Опозиційний блок (5,9%).

Також варто відзначити, якби Вадим Бойченко висував свою кандидатуру в мери Маріуполя, за попередніми підрахунками близько 77,9% жителів міста готові були б віддати за нього свої голоси.

Тож варто охарактеризувати кожного, хто подає кандидатуру на міського голову Маріуполя, оцінивши особливості передвиборчої політики.

«Блок Вадима Бойченко»

За словами Вадима Бойченко, дана політична сила є партією міського та регіонального рівня. Дана партія направлена на розвиток, на реалізацію конкретних дій. Основною ціллю є розвиток Маріуполя, котра включає в себе наступні складові: здоров’я містян, можливості для них, турбота та комфорт, відпочинок. Це досить важливі складові, котрі можна змінити на краще в нашому місті. Діючий міський голова щиро переконаний в цьому.

На березі Азовського моря за останні п’ять років містяни спостерігають за народженням справжнього європейського міста. Нова політична сила працюватиме над підтримкою та втіленням тих проектів, котрі дадуть потужний імпульс для розвитку нашого міста.

Блок Вадима Бойченко фокусується на наступних складових.

  1. Здоров’я громадян знаходиться на першому місті.
  2. Головним капіталом, як вважає команда Вадима Бойченко, є люди. Саме тому варто відкрити для них можливості.
  3. Якість життя, привабливість міста формує комфортне середовище, в якому живуть маріупольці. Саме в таку атмосферу повинні поринати і гості міста.
  4. В Маріуполі буде присутня турбота про людей.
  5. Маріуполь є містом з величезним туристичним потенціалом, котрий варто використовувати.

ОПЗЖ

Дана політична сила налаштована досить рішуче. До першочергових кроків платформа відносить введення мораторію на ті рішення, котрі сприяють розколенню країни. Пріоритетними в даному випадку є питання, котрі стосуються об’єднання містян: підвищення рівня життя та доходів.

До ключових задач опозиційна платформа відносить наступні зміни.

  1. Маріупольці мають отримувати якісну освіту. Вони мають мати можливість навчатися рідною мовою, необхідно реалізувати поступовий перехід до обов’язкової профільної спеціалізації в середній школі. Заклади професійно-технічної освіти мають фінансуватися з державного бюджету, а приватні навчальні заклади потребують стимулювання.
  2. Наступна складова – доступна медицина. Важливим є перехід до страхової медицини (рішення полягає в зменшенні податкового навантаження на роботодавців). Жителі Маріуполя повинні забезпечуватися невідкладною медичною допомогою. Система охорони здоров’я в цілому потребує змін.
  3. Опозиційна платформа «за» проведення зовнішньої політики миру, партнерства та безпеки.

«Слуга народу»

Команда Президента України висуває свою передвиборчу політику. «Слуга народу» планує очистити, оновити владу, адже вона має бути відповідальною. Система корупції має бути знищеною раз і назавжди. Задля цього планується максимальний перехід до надання державних послуг в режимі «онлайн» та перезавантаження представників керівних структур.

Особливу роль команда Президента України приділить розділу «безпеки та оборони». Україна має представлятися у світі. Мова йде про відновлення робочих відносин з сусідами, просування українських товарів на глобальні ринки.

Суд має бути справедливим, незалежним, та головне доступним. Судді проходитимуть суворий відбір на доброчесність та професіоналізм. Настане черга реформи правоохоронних органів.

Партія «Слуга народу» планує покращити умови для бізнесу, розробити дієву економічну стратегію. Реформування потребує і соціальна сфера. До пріоритетів політична сила відносить також розвиток науки, освіти, доступної медицини та захист довкілля.

«Партія Шарія»

Це українська політична сила, котра відстоює суверенітет України, вона повністю підтримує Конституцію, закони нашої країни. Метою партії є формування середнього класу, вираження його політичної волі. Має формуватися вільне висловлювання містянами своєї громадянської позиції. Партія Шарія буде підтримувати ініціативи громадян, котрі направлені на реалізацію програмних цілей партії.

В основу завдань діяльності «Партії Шарія» входить формування комфортних для життя, діяльності соціально-економічних та загально-політичних умов. Вони направлені на те, щоб зародився середній клас, прошарок суспільства. Для реалізації задуманого політична сила використовує весь спектр законних методів та засобів, акцентуючи на цьому увагу. «Партія Шарія» проголошує готовність та сили для змін в економічній, соціальні, політичній, виборчій системах.

До особливостей даної партії відносять комплексний програмний супровід людини, громадянина протягом всього життя. Формування сприятливих умов для майбутньої матері, для дитини, молодої людини, пенсіонера. Команда партії переконана в тому, що вкладаючи в «людину», в першу чергу це є вкладом в державу.

Вибір

Свої передвиборчі програми представили кандидати на посаду міського голови. 25 жовтня відбудуться місцеві вибори, де кожен житель Маріуполя зможе оцінити переваги, недоліки кожного представника, зробити свій вибір.

Радує те, що попередні опитування показали, що містяни готові йти на вибори, вони готові приймати участь в цьому важливому кроці – змінити Україну на краще.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here