Середа, 29 Червня, 2022

Візити В. Зеленського до Маріуполя

Володимир Зеленський здійснив візити до Маріуполя. Він прийняв участь у важливих для міста заходах. Мова йде про Форум єдинства та інвестиційний форум. Детальніше про події, особливості проведення та заяви Президента України, розповість Mariupol-yes.

Мир на Донбасі

Володимир Зеленський розповів про етапи досягнення миру на Донбасі.

  1. Перший етап полягає в завершенні конфлікту, припиненні вогню.
  2. Наступний етап – це примирення людей, пошук рішення. За словами Володимира Зеленського, це досить тонкий, чуттєвий процес, потрібне терпіння, медіа, риторика.
  3. Третій етап полягає в безпечній та реальній реінтеграції. Україна має повернути свої території.

Володимир Зеленський зупинився на третьому етапі, коментуючи його більш детально. Він наголосив, що в даній справі важливими складовими є публічність та прозорість. На перше місце висуваються інтереси України, по іншому бути не може.

Голова держави прагне знайти той варіант, котрий підтримає більша частина населення. Звичайно, люди з захоплених територій не будуть вже завтра говорити на українській мові. Тож, за словами Президента України, потрібно до даного питання ставитися реалістично, не тішитися ілюзіями. Наступна складова – це здатність держави втілювати в життя заплановане, адже українці очікують цього – реальних дій та досягнень.

Агресія з боку Росії

Найбільшими викликами для держави в 21 столітті, за словами Президента України, є війна на Сході України, анексія Криму в результаті російської агресії. В цей складний час Україна має потребу в сильній, боєздатній армії, котра зможе захистити суверенітет, незалежність.

Володимир Зеленський прокоментував також нормандський формат, зазначивши, що ніхто за ним не женеться. Це ще одна можливість, якою Україна може скористатися – декілька кроків задля тиші. В першу чергу в Україні має бути сильна позиція, необхідне збереження санкцій для Росії. Саме тому голова держави зазначає важливість Мінського процесу, зустрічей в нормандському форматі.

Хоча важливі питання потрібно вирішувати не по телефону, а особисто, дивлячись один одному в очі. Саме такої думки притримується Володимир Зеленський, адже повернути українські території, як і мир на наші землі необхідно.

Інвестиційний форум в Маріуполі

Володимир Зеленський зазначив, що разом з Всесвітнім банком запущена робота Фонду міжнародної партнерської підтримки для відновлення, реінтеграції Донбасу. Президент України на інвестиційному форумі закликав всіх не байдужих приєднуватися до масштабного та грандіозного проекту.

Зазначимо, на дискусійній платформі приймало участь більше 400 представників української влади, бізнесу. Вони обговорювали перспективи розвитку регіону, покращення в цілому інвестиційного клімату в країні.

Основою програми заходу стало обговорення учасниками розвитку регіону, інвестиційного потенціалу нашої країни. Учасники презентували свої проекти та займалися пошуком точок економічного росту.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here