Четвер, 11 Серпня, 2022

Високі рейтинги влади в Маріуполі: правда чи ні

25 жовтня 2020 року в Маріуполі пройдуть місцеві вибори. За попередніми прогнозами, блок діючого мера міста займає найвищі рейтинги. Чимало жителів Маріуполя ставляться до цього скептично. Детальніше про плани мера, його передвиборчу політику розповість Mariupol-yes.

Робота мера міста

Вадим Бойченко вже п’ять років знаходиться на посаді мера Маріуполя. За цей час він встиг зробити чимало хорошого для міста. Він сам висловлюється часто стосовно того, що роботу його команди видно, а це є кращою передвиборчою агітацією.

Мер міста запевняє, що головною роботою його та команди однодумців є довіра містян. За ці роки Вадим Бойченко дивиться на місто очима звичайного жителя Маріуполя, розуміє соціологію та його психологію. Яскравим доказом цього є проєкт щодо води. Для його реалізації потрібні великі гроші, інвестиції. За 2,5 роки мер Маріуполя зміг знайти відповідні кошти – майже 100 мільйонів євро. З них 64 мільйони євро виділив французький уряд, а 30 мільйонів євро Європейський інвестиційний банк. Для реалізації проєкту в життя необхідно чітко продумати стратегію та прописати проєкт. Наступним кроком, за словами Вадима Бойченко, є будівництво заводу по очищенню води. Таким чином, кожен містянин зможе пити чисту воду з-під крану. Цей процес не пройде одразу, за попередніми даними, знадобиться близько 3-4 років. Для України це унікальний досвід, котрий можна тиражувати, масштабувати. Приємно, що Маріуполь може стати прогресивним містом

Вуличне освітлення

Мер міста планує також змінити вуличне освітлення на LED-лампи. Деякі міста переходять на такий екологічний крок. Маріуполь теж найближчим часом приєднається до їх числа.

Заміна у вуличному освітленні є також унікальним проєктом, котрий дає реальну можливість економити міські гроші. Зекономлені кошти можна перерозподілити на інші напрямки, наприклад, побудувати більше парків. Міський голова переконаний в тому, що зекономлені кошти можна вкласти в реконструкції дитячих садочків, шкіл.

Для інвесторів важливим є питання безпеки. Саме тому, бажаючі вкласти свої кошти в наше місто, завжди запитують про безпеку. Мер міста в таких випадках показує унікальний кейс – смарт-камери, котрі гарантують безпеку у всьому Маріуполі. Цілодобово успішно функціонує в місті близько 300 камер. Вони аналізують все, що рухається. Наступним їх кроком є надсилання даних у розумну систему, котра опрацьовує відзнятий матеріал. При виявленні ознак, Національна поліція виїжджає. Результатом стало за попередніми даними зниження рівня злочинності в Маріуполі втричі. Тобто наше місто входить в п’ятірку найбезпечніших міст в Україні.

На інвестиційному форумі, котрий проходив в Маріуполі, мер міста зазначав, наскільки важливо бачити та відчувати, що потрібно кожному жителю Маріуполя. Інвестори також відчувають необхідність реалізації того, чи іншого проєкту не меру міста, а його жителям.

Можливо, така плідна робота і є найкращим доказом того, що рейтинги мера міста дійсно високі. Відповідно, їм можна вірити, а 25 жовтня все розставить по своїм місцям.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here